Katalog » PIELĘGNACJA » CANPOL BABIES
Towar dnia
1 919,00 zł
Wyszukiwarka

 
 
Zaawansowane wyszukiwanie
Producent
Wybierz kategorię
ŁÓŻKA
- Jednoosobowe niskie
- Piętrowe
- Półpiętrowe
- Wysuwane
Statystyki
Gości online: 0
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] 2 3 / 3
Patyczki higieniczne - 100 szt. 3/112
Niezastąpione podczas codziennych czynności pielęgnacyjnych. Dokładnie i bezpiecznie oczyszczą dziecięce uszka i nosek. Patyczki służą do użytku jednorazowego, po użyciu należy je wyrzucić.
Producent: CANPOL BABIES
2,90 zł
10/100 Ceratka higieniczna
Ceratka przeznaczona jest do umieszczania w najbardziej narażonych na zmoczenia miejscach dziecięcego łóżeczka - pomiędzy materacykiem, a prześcieradłem.
Producent: CANPOL BABIES
3,00 zł
Patyczki higieniczne - 200 szt. 3/114
Niezastąpione podczas codziennych czynności pielęgnacyjnych. Dokładnie i bezpiecznie oczyszczą dziecięce uszka i nosek. Patyczki służą do użytku jednorazowego, po użyciu należy je wyrzucić
Producent: CANPOL BABIES
3,90 zł
Gruszka do nosa 2/118
Gruszka usuwa wydzielinę z nosa niemowląt i małych dzieci. Jest bezpieczna i higieniczna. Jej specjalny kształt zabezpiecza przed zbyt głębokim włożeniem do dziecięcego noska.
Producent: CANPOL BABIES
4,20 zł
Patyczki higieniczne z ogranicznikiem 3/111
Niezastąpione w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych. Specjalny kształt zabezpiecza przed zbyt głębokim włożeniem do noska lub ucha dziecka. Wykonane są ze 100% bawełny. Pamiętaj, że podczas czyszczenia dziecko może się niespodziewanie poruszyć. Dostępne w opakowaniach po 56 sztuk.
Producent: CANPOL BABIES
4,80 zł
Gruszka do nosa z miękką końcówką 56/119
Gruszka do nosa przeznaczona jest do higienicznego usuwania wydzieliny z nosa niemowląt i małych dzieci. Kształt zabezpiecza przed zbyt głębokim włożeniem gruszki do nosa dziecka, a jej miękka gumowa końcówka zapobiega podrażnieniu śluzówki.
Producent: CANPOL BABIES
5,00 zł
Pierwsza szczoteczka do mycia zębów 9/117
Silikonowa szczoteczka pozwoli Ci wygodnie, bezpiecznie i delikatnie usunąć resztki pokarmu z pierwszych ząbków dziecka i wymasować dziąsła.
Producent: CANPOL BABIES
6,00 zł
Gruszka do nosa z miękką końcówką 9/119
Nowy aspirator do nosków! Aspirator w postaci gruszki, dzięki nowemu kształtowi dokładniej usunie wydzielinę z nosa u niemowląt i małych dzieci. Jest higieniczny i bezpieczny.
Producent: CANPOL BABIES
6,50 zł
56/159 Pierwsza szczoteczka do zębów z wypustkami
Silikonowa szczoteczka do mycia pierwszych ząbków malucha oraz masażu dziąseł powinna być stosowana już u najmłodszych dzieci, nawet nie mających jeszcze ząbków aby uczyć nawyku dbania o higienę jamy ustnej.
Producent: CANPOL BABIES
6,80 zł
56/154 Silikonowa gruszka do nosa
Przeznaczona do higienicznego usuwania wydzieliny z nosa u niemowląt i małych dzieci. Przezroczysty pojemnik gruszki pozawala zobaczyć jego zawartość
Producent: CANPOL BABIES
6,90 zł
Strona: [1] 2 3 / 3
13629514
Aktualna Data: 2019-05-20 01:01
Data Ostatniej Aktualizacji: 15.07.2015
© BAJKA Hurtownia Dziecięca. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
wózki dziecięce, wózki spacerowe, foteliki samochodowe, akcesoria dziecięce, pościel dziecięca, łóżeczka dziecięce, wyprawka dziecięca, wyprawka dla niemowlaka.