Towar dnia
379,00 zł
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Producent
Wybierz kategorię
ŁÓŻKA
- Jednoosobowe niskie
- Piętrowe
- Półpiętrowe
- Wysuwane
Statystyki
Gości online: 0
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Regulamin sklepu.Ogólne postanowienia regulaminu:Właścicielem sklepu www.bajka.net jest firma ABISTOL PHU z siedzibą Dąbrówka Tczewska 30c, 83-111 Miłobądz, zarejestrowanym poprzez Urząd Miejski w Tczewie pod numerem ewid. wpisu 3600; data rozpoczęcia działalności 01.07.2001 r., NIP 593 187 92 44, REGON 192554761, której właścicielem jest Marcin Błaszczyk.

 • Dokonując zakupów w sklepie www.bajka.net zakłada się, że Klient, składając zamówienie, zapoznał się z regulaminem i zaakceptował jego treść.

 • Zamówienie na towary oferowane w sklepie może złożyć tylko osoba, która ukończyła 18 lat.

 • Zamówienia w sklepie internetowym można składać 7 dni w tygodniu, przez cały rok. Właściciel sklepu zastrzega sobie jednak prawo do wprowadzenia ograniczeń w działaniu sklepu.

 • Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia. Po złożeniu zamówienia poprzez stronę www.bajka.net system wygeneruje e-maila z prośbą o potwierdzenie. Zamówienie może zostać przyjęte wówczas, gdy klient zgodnie z instrukcją dokona jego potwierdzenia.


Najważniejsze postanowienia regulaminu:


 1. Wysyłka

Towar zamówiony w sklepie internetowym bajka.net. Koszt przesyłki ustalany jest indywidualnie i jest widoczny podczas składania zamówienia.

Na czas otrzymania przesyłki składa się

- czas realizacji zamówienia (wystawienie dokumentu sprzedaży, spakowanie paczki, zapłata)

- czas dostawy ( na stronie produktu jest podana informacja o czasie realizacji zamówienia).


Czas realizacji zamówienia najczęściej wynosi do 7 dni roboczych. Czas dostawy 1-2 dni robocze. Znakomita większość wysyłek realizowana jest w czasie do 24 godzin (przy płatność za pobraniem).


Może się tak zdarzyć, że towar jest sprowadzany tylko na zamówienie z innego kraju. Czas oczekiwania jest wtedy indywidualnie ustalany z klientem.


Wszystkie produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.


Niezależnie od przedstawionego na stronie przewidywanego terminu wysyłki i dostawy, sklep bajka.net zastrzega, że może zdarzyć się opóźnienie w wysyłce towaru do klienta, nie dłuższe jednak niż 30 dni od momentu zakupu. W przypadku przedłużającego się terminu realizacji, klient w każdej chwili ma prawo zrezygnować z zakupu.


W przypadku rezygnacji z zakupu przez klienta, przy płatności z góry, sklep zobowiązuje się zwrócić przedpłaconą kwotę w czasie do 14 dni od momentu anulowania zamówienia.


Składając zamówienie, klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu. Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.


Niniejszy regulamin jest częścią treści zawieranej przez sklep oraz zamawiającego klienta umowy kupna - sprzedaży. Treść regulaminu jest dla stron obowiązująca zgodnie z brzmieniem z momentu złożenia przez klienta zamówienia.


Dodatkowe postanowienia regulaminu


 1. Postanowienia ogólne


  1. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Przy wysyłce towarów na terenie Polski oraz Unii Europejskiej ceny nie są obciążane żadnymi dodatkowymi opłatami lub podatkami.


  1. Zamówienia można składać poprzez witrynę internetową (sklep internetowy), pocztą e-mail oraz telefonicznie.


  1. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez klienta. Wszelkiego rodzaju promocje i rabaty udzielane przez sklep nie sumują się. Klient może wybrać aktualnie najkorzystniejszy dla niego wariant.


  1. Również inne elementy oferty, jak zawartość zestawu, koszt dostawy oraz wszelkie pozostałe warunki są wiążące dla stron zgodnie z ich treścią z momentu złożenia zamówienia przez klienta.


  1. Zawartość witryny internetowej sklepu bajka.net nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego (pełni jedynie rolę informacji handlowej), a zatem złożenie zamówienia przez klienta nie oznacza natychmiastowego zawarcia umowy. Klient, składając zamówienie, składa ofertę kupna zamawianych przedmiotów, zgodnie z informacją na ich temat znajdującą się w momencie zamówienia na witrynie sklepu.


  1. W przypadku złożenia zamówienia przez klienta drogą internetową strona www, momentem zawarcia umowy kupna - sprzedaży jest moment osobistego potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji przez obsługę sklepu (telefonicznie lub e-mailem).


  1. W przypadku złożenia zamówienia przez klienta telefonicznie, momentem zawarcia umowy kupna - sprzedaży jest moment przyjęcia zamówienia przez obsługę sklepu do realizacji. Domniemywa się, że sprzedawca przyjął zamówienie do realizacji bezpośrednio w momencie złożenia zamówienia telefonicznie, chyba że obsługa sklepu zastrzegła konieczność późniejszego potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji. W takim przypadku, zastosowanie ma punkt regulaminu dotyczący zamówień składanych przez internet lub fax.


  1. Dokładamy wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością. W każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez klienta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością w ciągu 10 dni od daty zakupu klient ma prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271 ze zm.)


  1. Kopiowanie informacji, opisów i zdjęć ze strony bajka.net do celów innych niż zakup produktów wymaga zgody właściciela serwisu przedsiębiorcy bajka.net.


 1. Realizacja zamówienia


  1. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu, umożliwiającego naszemu pracownikowi weryfikację rzetelności złożonego zamówienia. Po przyjęciu zamówienia sprzedawca potwierdzi je telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Sklep może odmówić realizacji zamówienia, którego rzetelności nie udało się potwierdzić.


  1. Moment telefonicznego lub e-mailowego potwierdzenia złożenia zamówienia przez sprzedawcę jest też okazją do ewentualnego skorygowania błędnie podanych danych osobowych lub błędnie dokonanego zamówienia . Późniejsze dokonanie zmian w zamówieniu może być utrudnione, gdyż od momentu potwierdzenia zamówienia przez sprzedawcę zostaje ono skierowane do realizacji i towar może znajdować się już w drodze do zamawiającego. Niemniej, obsługa sklepu dołoży wszelkich starań, aby w każdym momencie, nawet po zawarciu umowy kupna - sprzedaży, umożliwić zamawiającemu zmianę danych do dostawy, a także (do momentu wysłania przesyłki) zmianę treści zamówienia, włącznie z rezygnacją przez zamawiającego z zakupu (odstąpienia od umowy).


  1. W uzasadnionych przypadkach sklep zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia, ograniczenia sposobu płatności lub zażądania przedpłaty.


  1. Czas realizacji zamówienia składa się z okresu do wysłania towaru oraz czasu potrzebnego na dostarczenie gotowej przesyłki do klienta. Jest on zależny od wybranego sposobu dostarczenia towaru i wynosi zazwyczaj od I do 10 dni roboczych (w przypadku zamówień specjalnych lub sprowadzania towaru z zagranicy może ulec wydłużeniu). Terminy dostawy podane przy produktach oznaczają czas potrzebny na dostarczenie gotowej przesyłki do klienta. Jest równy całkowitemu terminowi realizacji zamówienia, jeśli zamówione produkty są dostępne od ręki w naszym magazynie lub magazynach dystrybutorów.

Dostawa firmą kurierską trafia do adresata w ciągu 2 dni roboczych po nadaniu. W przypadku chwilowego braku zamówionego towaru w magazynie czas ten może się wydłużyć. O takim przypadku klient każdorazowo jest informowany, pocztą elektroniczną lub telefonicznie, niezwłocznie po złożeniu zamówienia.


  1. Warunki realizacji zamówień nietypowych są każdorazowo ustalane z klientem indywidualnie.


  1. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy.


  1. Według regulaminu prowadzimy sprzedaż tylko na terenie Polski. Warunki sprzedaży detalicznej i wysyłki towaru za granicę są każdorazowo uzgadniane indywidualnie z klientem.


  1. Dowód zakupu (paragon lub faktura VAT) jest dołączany do przesyłki lub wysłany w formie elektronicznej na adres e-mail kupującego. Akceptując niniejszy regulamin, kupujący wyraża zgodę na przesłanie dokumentu zakupu drogą elektroniczną.


  1. Za zakupy w sklepie można zapłacić w następujący sposób:

- Przelewem na rachunek bankowy, 58 1020 1909 0000 3402 0105 1705 , Kod banku do przelewu zagranicznego: BPKOPLPW – gdy wybierzecie Państwo opcję płatności PRZELEW. Na życzenie podajemy numer rachunku bankowego również przez pocztę e-mail lub faxem po skierowaniu zamówienia do realizacji. Towar wysyłamy po wpłynięciu kwoty na rachunek – koszt przesyłki 17,50 zł

 • Przesyłka pobraniowa - płatność przy odbiorze przesyłki koszt - 25,00 zł


 1. W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia  z przyczyn od nas niezależnych (brak magazynowy bajka.net lub producenta,zagubienie przesyłki przez firmę kurierską) skontaktujemy się z Państwem w celu uzgodnienia innego terminu dostawy.

 2. Oryginał dokumentu zakupu jest podstawą do zgłoszenia reklamacji bądź zwrotu towaru.

 3. Kolory i wykończenia produktów prezentowanych w ofercie sklepu, mogą różnić się od prawdziwych produktów za względu na technologie drukarskie oraz fotograficzne. Różnice te nie mogą być podstawą do reklamacji zakupionego towaru.

 4. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek niezgodności lub uszkodzeń przy odbiorze towaru przez Klienta, należy niezwłocznie skontaktować się z naszym sklepem. Wszelkie reklamacje z tego tytułu będą uwzględniane jedynie w przypadku spisania protokołu reklamacyjnego w obecności spedytora. ;

 5. Reklamacje rozpatrywane i załatwiane są w terminie określonym przepisami Kodeksu Cywilnego, w zgłoszeniu kierowanym na adres siedziby ABISTOL PHU , prosimy o podanie istotnych właściwości reklamowanego przedmiotu, przedstawienie żądania oraz podanie danych osobowych i kontaktowych , jak również załączenie dowodu zakupu, (karty gwarancyjnej). Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji w czasie 14 dni kalendarzowych.


W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, zgodnie z (Dz. U. Nr 22, poz. 271 ze zm.).

13755523
Aktualna Data: 2019-06-18 13:08
Data Ostatniej Aktualizacji: 15.07.2015
© BAJKA Hurtownia Dziecięca. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
wózki dziecięce, wózki spacerowe, foteliki samochodowe, akcesoria dziecięce, pościel dziecięca, łóżeczka dziecięce, wyprawka dziecięca, wyprawka dla niemowlaka.